• فروش اینترنتی سیمان خزر

  • مهمانی لاله ها در شرکت سیمان خزر

  • دریافت لوح واحد صنعت سبز استانی مدیرعامل سیمان خزر از استاندار گیلان

  • تجلیل از مدیرعامل سیمان خزر با حضور مسولین شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر

  • شروع به کار و عملیاتی شدن جرثقیل ۴۰ تنی سیمان خزر

  • جشن درختکاری در شرکت سیمان خزر

  • تجلیل مدیرعامل سیمان خزر از کارگران نمونه شرکت

  • سال 1401 سال تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین

  • شرکت سیمان خزر

  • تحویل آسان - هزینه کمتر - رشد کیفیت - بالاترین مقاومت

Next
Pre
اخبار داخلی شرکت
شستا نهال استوار در بهار ۳۵ سالگی
 

می‌توان اذعان داشت که شستا در دو سال اخیر موفق ترین هلدینگ اقتصادی چند رشته ای کشور بوده است.

آغازِ پایانِ 35 سال حاشیه

 فرودین ماه 1399 و بعد از قریب به 35 سال از روییدن نهال شستا، نقطه عطف دیگری در تاریخ این شرکت رخ داد و در 27 ام فروردین 1399 ورود شستا به بازار سرمایه سرآغازِ پایانِ 35 سال حاشیه شد. در طول سالیان متوالی حواشی زیادی اطراف شستا بود. بسیاری از این حواشی-به عقیده نگارنده- یا از سر غرض­ورزی ایجاد شده و یا به دنبال اهداف سیاسی بود و یک تنه و ناآگاهانه خانواده­ای 45 هزار نفری را با یکدیگر می­سوزاند. راهکاری که در این زمینه وجود داشت ورود این شرکت به بازار سرمایه برای رعایت نهایتِ الزامات شفافیت موجود در جمهوری اسلامی ایران بود. کاری بس دشوار که جزو آمال و آرزوهای بسیاری از مدیران سابق مجموعه شستا بود. فرایندی که در هر برهه زمانی با یک گره کور به کما می­رفت. مشکلات فراوان در ساختار در هم تنیده مجموعه که هر یک به تنهایی(تاکید می­کنم هر یک به تنهایی) می­توانست این فرایند را سال­ها به عقب اندازد. عزم جزم و ایمان به راه درست و رزم اما کارساز شد و این غول بزرگ به کمک تمامی کارکنان و خانواده بزرگ­اش راهی بازار سرمایه شد.

طی سه سال گذشته شرکت­هایی که بعضاً زیان­ده بوده و با زحمت، رنج و مرارت­های فراوان به سوددهی رسیده­اند و یک به یک وارد بازار سرمایه شدند تا بسان رهنوردانی که در افسانه‌ها گویند، گرفته کولبار ِ زاد ِ ره بر دوش، فشرده چوبدست خیزران در مشت، گهی پُر گوی و گه خاموش، در آن مهگون فضای خلوت افسانگیشان راه پیمایند. اما در سال­های گذشته چه بر این مجموعه گذشته است.

وضعیت سودآوری شستا

امروزه در دنیای سرمایه­گذاری و بازار سرمایه وارن بافت شاید پرتکرارترین نام و صد البته پرطمطراق­ترین آنها باشد. هفتمین فرد ثروتمند دنیا، موفق­ترین فرد در حوزه سرمایه­گذاری، موفق­ترین مدیر دنیا و ... همگی تنها گوشه­ای از القاب و ویژگی­های این فرد است. در نظریات او در حوزه سرمایه­گذاری و تحلیل شرکت­ها تاکید ویژه­ای بر روی سود خالص یک شرکت می­شود. نکته مهم­تر از میزان سودآوری از نگاه جنابشان، تداوم و روند سودآوری یک مجموعه است. بیاییم بر اساس این دو فاکتور عملکرد چند سال گذشته شستا را مورد بررسی قرار دهیم.

سود آوری سه سال اخیر 2 برابر مجموع کل 18 سال گذشته

گروه شستا در سال 1398 و 1399 به ترتیب 10900 و 23160 میلیارد تومان سود خالص داشته است. سود این دو سال به تنهایی برابر سود خالص 14 سال اخیر گروه شستا است.


با احتساب سود سال 1400 رقم سود خالص سه سال 1398، 1399، 1400 بیش از 66 هزار میلیارد تومان خواهد بود. نکته قابل توجه در این خصوص این است که از زمان نگارش صورت­های مالی تلفیقی گروه شستا (سال 1383 ) تا سال 1397 مجموع سودهای خالص شستا 35 هزار میلیارد تومان بوده و این بدان معناست که مجموع سود سه سال اخیر گروه شستا حدود 2 برابر کل 18 سال گذشته بوده است.

حال از نگاه فاکتور بعدی مد نظر وارن بافت یعنی نرخ رشد سودآوری، سود خالص شستا را بررسی کنیم. سود گروه شستا از سال 1383 تا 1397 به طور متوسط سالانه حدود 32 درصد رشد داشته است. سود شستا در دو سال اخیر به طور متوسط بیش از 211% رشد کرده است. به عبارتی نرخ رشد سودآوری دو سال حدود 7 برابر کل تاریخ گروه شستا بوده است. تنها همین دو فاکتور می­تواند عمق تحول در بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور را نشان دهد. مدیران اجرایی می­دانند که در یک بنگاه کوچک و بدون هرگونه محدودیت عملیاتی و اجرایی، انجام چنین کاری می­تواند به چه میزان دشوار و ناممکن باشد. حال فرض کنید انجام چنین تحولی در یک مگاکمپانی با تمام محدودیت­های اجرایی آن، چه میزان ارزشمند و سزاوار تحسین است.همچنین از یاد نبرده­ایم که این مهم در سال­هایی اتفاق افتاده که سخت­ترین و ظالمانه­ترین تحریم­ها در هر زمان و در هر مکانی علیه جمهوری اسلامی ایران وضع شده و کوچکترین فعالیت اقتصادی با دشواری­های بسیار همراه بوده است. فراموش نمی­کنیم که این اتفاق در سال­هایی رخ می­دهد که ویروس منحوس رمق همه را گرفته و شفق اقتصاد را نمایان کرده است.

بازده دلاری دارایی­های گروه شستا و پاسخ به یک سفسطه

در سال­های اخیر همواره یک نکته در ذهن تحلیل­گران مالی وجود دارد و آن این است که رشد سودآوری شرکت­ها در اثر رشد نرخ دلار بوده و به عبارت دیگر شرکت­ها در نشئگیِ رشد دلار هستند. هر چند این صحبت از جهاتی درست و منطقی می­نماید ولی گزاره کاملی نیست. به عبارتی در صورتی که تمام آیتم­ها را در کنار یکدیگر ببینیم در آنصورت واقعیت به شکل بهتری نمایان می­شود. در سال 1393 مجموع دارایی­های دلاری گروه شستا حدود 18.5 میلیارد دلار و در سال 1399 این مجموع حدود 3 میلیارد دلار بوده است. به عبارت ساده­تر بازده دلاری که روی دارایی­های گروه شستا در سال 1393 گرفته شده 13% و در سال 1399 حدود 30% بوده است. زمانی که بر اساس همین معیار به عملکرد گذشته شرکت سرمایه­گذاری تامین اجتماعی می­نگریم، درمی­یابیم که بازده دارایی­های این گروه در سال 1399 بیش از هر زمان دیگری در کل تاریخ آن بوده است. در علوم مالی از مفهوم ساده بازده دارایی­ها یا Return On Asset برای مقایسه استفاده می­شود. این نسبت معمولاً نسبت سود خالص به کل دارایی­های یک شرکت است. در نمودار زیر بازده دلاری دارایی­های گروه شستا از سال 1383 به بعد ارائه شده که نشان می­دهد متوسط ROA دارایی­های شستا در سال 1383 تا 1397 حدود 9% بوده است. به عبارت بهتر در سال 1399 گروه شستا سه برابر بازده بهتری از دارایی­های در اختیار خود نسبت به متوسط گذشته کسب نموده است.


بازده حقوق بازنشستگان و بیمه شدگان

در اولین سال سده 14 شمسی(1301) و برای اولین بار طی تدوین اولین قانون استخدامی کشوری، ساز و کاری برای بازنشستگی افراد به وجود آمد. این قوانین عمدتاً متمرکز بر حمایت از کارکنانی بود که در حین کار توانایی­های خود را از دست داده و از کار افتاده می­شوند. سیر تکامل قوانین حمایتی از کارگران -و در ادامه بازنشستگان آن- با تدوین صندوق احتیاط کارگران راه‌آهن در سال 1309، نظام‌نامه کارخانجات و موسسات صنعتی در سال 1315، تاسیس وزارت کار در سال 1328، لایحه قانونی بیمه‌های اجتماعی کارگران در زمان نخست­وزیری دکتر مصدق در سال 1331 ادامه یافت تا در نهایت به موجب تصویب قانون تامین اجتماعی در سال 1354، سازمان تامین اجتماعی تشکیل شد. این سازمان در حال حاضر به عنوان مهم‌ترین و محوری‌ترین سازمان فعال در حوزه بیمه اجتماعی و بازنشستگی کشور؛ بیشترین تعداد بیمه‌شدگان(قریب به 46 میلیون نفر)، بازنشستگان و مستمری‌بگیران را در کشور تحت پوشش حمایت‌های خویش قرار داده است. به عبارت دیگر صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی و ثروت در اختیار آن، کارگران، بیمه شدگان و بازنشستگان جامعه ایران اسلامی هستند.

در دنیای علوم مالی یک نسبت دیگر نیز برای نشان دادن میزان بهره­برداری مناسب از دارایی­های صاحبان سهام یک شرکت مورد استفاده قرار می­گیرد و آن ReturnOn Equity یا بازده حقوق صاحبان سهام است. به عبارتی این نسبت نشان دهنده این است که به ازای 1 ریال سرمایه در دسترس چند درصد سود خالص حاصل شده است. متوسط این نسبت طی سال­های 1383 تا 1397 حدود 23 درصد بوده است. این نسبت در سه سال گذشته و به دلیل بهبود عملکرد در سودآوری شرکت­های گروه شستا رشد کرده به شکلی که در سال 1399 این نسبت به عدد تاریخی 53% رسیده که رکورد کل تاریخ این شرکت بوده است.


پاسخ به یک شبهه

همیشه در نقد عملکرد صندوق­های بازنشستگی به یک نکته اشاره می­شود که در صورتِ سرمایه­گذاری در یک بانک، دارایی­های فعلی به مراتب بازده­ای بیش از بازده صندوق بازنشستگی می­داشت. این مسئله از اساس غلط و در حقیقت به دلیل عدم شباهت­های دلایل، نوعی قیاس مع­الفارق است. خالص دارایی­های شرکت اصلی (حقوق صاحبان سهام) شستا در خرداد سال 1390 حدود 6600 میلیارد تومان بوده است. در صورتی که این مبلغ با حداکثر نرخ سود بانکی در همان سال و سال­های بعدش در یک بانک سپرده­گذاری شده و ارقام سود حاصله نیز با همان نرخ­ها مجدداً سپرده­گذاری می­شد-سود مرکب که صد البته حکم شرعیِ حرمت و منع قانونی دارد-، در حال حاضر این رقم به حدود 46 هزار میلیارد تومان و با احتساب دلار 25 هزار تومانی به 1.8 میلیارد دلار رسیده بود.

حال بیاییم بازده سرمایه­گذاری­های انجام شده در شستا را طی دهه 90 بررسی کنیم. شستا در آخرین افزایش سرمایه خود که به لحاظ ابعاد بزرگترین از نوع خود محسوب می­شد، ارزش دارایی­های شرکت اصلی را تنها در رده زمین و سرمایه­گذاری­های انجام شده آن تجدید ارزیابی و دارایی­های خود را بیش از 166 هزار میلیارد تومان تعدیل کرده است. بنابراین خالص حقوق صاحبان سهام شستا در حال حاضر حداقل 200 هزار میلیارد تومان و یا 8.1 میلیارد دلار است. طی دهه 90 شستا-بر اساس نرخ دلار همان سال-حدود 6.4 میلیارد دلار سود تقسیمی داشته که اگر همین سود دوباره به چرخه سرمایه­گذاری برمی­گشت دست کم به همین میزان سودآوری می­داشت ولی بنا به نیاز سازمان تامین اجتماعی هزینه و از چرخه سرمایه­گذاری خارج شده است. به عبارتی در بدترین حالت ممکن، ارزش فعلی خالص دارایی­های شستا به­علاوه سودهای تقسیمی آن طی دهه 90 حدود 14.5 میلیارد دلار بوده است. این در حالی است که حداکثر توان خروجی این سرمایه­گذاری در بازار درآمد ثابت حدود 1.8 میلیارد دلار بود.  

در یک قیاس دیگر می­توان فرض کرد که در همان سال 1390 می­توان تمام حقوق صاحبان سهام را به دلار تبدیل کرد و بازده مناسبی از این رهگذر به دست آورد. برای همین دقت کنیم که 6600 میلیارد تومان سال 1390 با دلار 1200 تومانی همان سال حدود 5.4 میلیارد دلار بود. بنابراین در هر صورت بازده کسب شده طی دهه 90 در شستا، به هیچ روی قابل مقایسه با هیچ سرمایه­ گذاری مشابهی نخواهد بود.
بر اساس آنچه در بالا گفته شد، می‌توان اذعان داشت که شستا در دو سال اخیر موفق ترین هلدینگ اقتصادی چند رشته ای کشور بوده، چرا که توانسته است با اتخاذ راهکارهای مدیریتی در شرکت های تابعه همچون اصلاح شیوه‌های فروش، مدیریت بهینه بهای تمام شده، افزایش سرمایه به موقع و اجرای طرحهای سرمایه گذاری متعدد ضمن تکمیل زنجیره تامین، جهش تولید و جهش سودآوری را محقق نماید.

* حمید سلیمی-کارشناس ارشد بازار سرمایه و تحلیلگر اقتصادی

انتهای پیام/ 
1400/05/16 : تاريخ ثبت خبر
 
جهت بزرگنمایی تصویر برو تصویر کلیک نمائید 
 
برگزاری موفق ارزیابی حوزه فناوری اطلاعات در شركت سیمان خزر
با حضور کارشناسان شستا و هلدینگ سیمان فارس و خوزستان صورت گرفت.
1401/09/13 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحد نقلیه سنگین سیمان خزر
به دلیل بروز مشکلات در سایت این آگهی تا تاریخ 1401/9/15 تمدید گردید
1401/09/04 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
افتخاری دیگر برای گیلان و گیلانی
دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل سیمان خزر در حاشیه چهارمین نشست فصلی با عاملین عمده شرکت سیمان خزر
1401/06/23 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار مدیر عامل سیمان خزر با مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان
دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در حاشیه‌ی دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان:
1401/06/21 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازدید نماینده‌ی مردم شریف شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان از شرکت سیمان خزر
دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در حاشیه بازدید دکتر چگینی نماینده‌ی مردم شریف شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و مهندس عموپور فرماندار شهرستان از شرکت سیمان خزرعنوان نمود:
1401/06/16 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی
1401/06/12 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
نخستین انجمن تخصصی صنایع همگن شرکت های دارای پروانه تحقیق و توسعه استان گیلان
1401/06/08 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازدید فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه سیمان خزر
1401/06/03 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مراسم تجلیل از خبرنگاران استان گیلان و شهرستان رودبار
1401/05/31 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دومین نشست فصلی با عاملین عمده فروش شرکت سیمان خزر در شرق گیلان و غرب مازندران
1401/05/31 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
کسب تندیس واحد مشتری مداری ، توسط شرکت سیمان خزر برای دومین سال متوالی
1401/05/23 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دکتر اسحق جمال امیدی در دیدار با خانواده شهید محمود زره‌پوش
1401/05/13 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگزاری اولین جلسه کمیته ریسک سیمان خزر در هشتم مرداد ماه سال ۱۴۰۱
1401/05/08 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگزاری آزمون جذب نیرو در رشته های مختلف با اولویت افراد بومی در شرکت سیمان خزر
1401/05/08 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین
1401/04/21 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مراسم افتتاحیه پارکینگ ویژه رانندگان حمل سیمان شرکت سیمان خزر
دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در مراسم افتتاح پارکینگ ویژه حمل و نقل سیمان خزر: عمل به مسئولیت های اجتماعی زیر ساختی ، محرک رشد پایدار تولید واقتصاد می‌باشد.
1401/04/05 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دعوت به همکاری
1401/04/04 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مجمع عمومی صاحبان سهام هلدینگ سیمان فارس و خوزستان (سهامی عام)
1401/03/31 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگذاری نشست رفع موانع تولید بزرگترین کارخانه تولید سیمان در گیلان
در پی دستور و تأکید استاندار گیلان جلسه‌ای با حضور معاونت اقتصادی استانداری ، فرماندار شهرستان رودبار، مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت ، مدیر عامل شرکت سیمان خزر و مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان درمحل دفتر معاونت اقتصادی استانداری برگزار گردید .
1401/03/27 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار مدیرعامل شرکت سیمان خزربامعاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان
1401/03/24 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با نماینده ولی فقیه در استان گیلان
در حاشیه دیدار مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهر رشت، تاکید حضرت آیت الله حاج رسول فلاحتی به شرکت برق منطقه‌ای در خصوص تعامل، حمایت و عدم توقف تولید در سیمان خزر
1401/03/17 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اخذ پروانه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت،معدن وتجارت توسط شرکت سیمان خزر
درخشش اقدامات جهادی شرکت سیمان خزر در حوزه دانش بنیان و نوآوری منجر به اخذ پروانه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت،معدن وتجارت گردید.
1401/03/17 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
گزارش شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین گزارشی از فعالیت‌های زیست محیطی به مناسبت هفته محیط زیست
به مناسبت هفته محیط زیست، شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین گزارشی از فعالیت‌های زیست محیطی خود ارائه کرد
1401/03/17 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگزاری دومین جلسه کمیته حفاظت امنیت فناوری اطلاعات و انفورماتیک در خرداد سال ۱۴۰۱
1401/03/09 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگذاری جلسه رفع موانع تولید در فرمانداری شهرستان رودبار با حضور مدیر عامل شرکت سیمان خزر
1401/03/09 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار مدیرعامل سیمان خزر با مدیر اعتبارات سرپرستی منطقه قزوین و استان های شمالی بانک شهر
حضور مهندس بگلو مدیر اعتبارات سرپرستی منطقه قزوین و استان های شمالی بانک شهر به همراه مهندس حقگو رئیس شعبه مطهری رشت ،دیدار با دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل شرکت سیمان خزر
1401/03/09 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اولین نشست فصلی با عاملین عمده فروش شرکت سیمان خزر در شرق گیلان و غرب مازندران
1401/03/04 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
سومین نشست فصلی با عاملین عمده شرکت سیمان خزر
1401/02/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگزاری جلسه با انجمن های صنفی رانندگان و شرکت های باربری سیمان خزر
به منظور تصمیم سازی ، ساماندهی و تعامل جهت حمل بار محصولات سیمان خزر با حضور نمایندگان انجمن صنفی رانندگان و شرکت های باربری سیمان در محل دفتر فروش رشت سیمان خزر برگزار گردید .
1401/02/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
انتخاب مدیر عامل سیمان خزر بعنوان نائب رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی گیلان
تشکیل اولین جلسه کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی استان و انتخاب مدیر عامل شرکت سیمان خزر بعنوان نائب رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی استان گیلان .
1401/02/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان خزر برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان خزر در سال مالی روز سه‌شنبه منتهی به ۲۹اسفند ۱۴۰۰، درمورخه 1401/2/20 و مکان سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ورزشی و تفریحی تلاش تهران برگزار شد.
1401/02/22 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
جشن روز کارگر و مراسم تجلیل از کارکنان منتخب شرکت سیمان خزر
1401/02/17 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان خزر
1401/02/17 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
تجلیل از دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل سیمان خزر بعنوان کارفرمای برتر کارخانجات استان گیلان
همزمان با هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری در سی سومین جشنواره امتنان از واحدهای تولیدی برتر استان با حضور استاندار گیلان صورت گرفت
1401/02/12 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازدید فرماندار شهرستان رودبار از بزرگترین کارخانه سیمان استان گیلان
1401/02/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار دکتراسحق جمال امیدی مدیر عامل شرکت سیمان خزر با مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان گیلان
دیدار دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان گیلان
1401/01/29 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
نصب المانهای سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای کارگری سیمان خزر
1401/01/27 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان خزر
1401/01/25 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار مدیر عامل شرکت سیمان خزر با مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان
1401/01/07 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار مدیرعامل کارخانه سیمان خزر با فرماندار شهرستان رودبار
1401/01/07 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل شرکت سیمان خزربا خانواده‌های شهدا
1400/12/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
کاشت نهال به‌مناسبت هفته درختکاری در بزرگترین واحد تولیدی سیمان استان گیلان
1400/12/16 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
جلسه شورای مدیران اسفندماه سال ۱۴۰۰
ثبت رکورد تولید و تحویل تمامی ادوار سیمان خزر در عید مبعث سال ۱۴۰۰
1400/12/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
درخشش شرکت سیمان خزر در ششمین همایش ملی کیفیت
اهدای تندیس بلورین کیفیت به دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر
1400/12/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
انتخاب دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل شرکت سیمان خزر به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد در سال ۱۴۰۰
در سومین اجلاس سراسری چهره نامی صنعت و اقتصاد صورت گرفت.
1400/12/01 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازدید مدیر کل تعاون گیلان از سیمان خزر
1400/10/18 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
سیمان خزر، قله نشین صنایع گیلان
1400/10/18 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه در شرکت سیمان خزر
برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت سیمان خزر
1400/10/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
هوشیاری مدیرعامل سیتا شد
1400/10/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازسازی ناوگان سبک ضایعاتی شرکت و ایجاد خط تدارکات و حمل و نقل
1400/09/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
در کمتر از ۱۲ روز کاری، گشایش درب های انبار سیمان در وزارت مردم
1400/08/08 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مهمانی لاله ها در شرکت سیمان خزر
1400/08/07 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اخذ پروانه کابرد علامت استاندارد محصول سیمان پورتلند آهکی
1400/08/04 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دیدار دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل شرکت سیمان خزر با امام جمعه محترم شهر لوشان
1400/07/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
جلسه شورای مدیران مهرماه سال ۱۴۰۰
1400/07/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مراسم یادبود شهدای کارگری سیمان خزر و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
1400/07/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
کسب عنوان واحد ممتاز توسط سیمان خزر در بین شرکت های سیمانی
1400/07/02 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
ممیزی مراقبتی سیستم مدیریت یکپارچه IMS در شرکت سیمان خزر
1400/07/02 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
واکسیناسیون خانواده بزرگ کارکنان شرکت سیمان خزر دوز اول
1400/07/02 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
ممیزی مراقبتی سیستم مدیریت یکپارچهIMS نوبت اول
1400/06/14 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بهار ۹۹۰ میلیاردی سیتا، پیشکش صاحبان سهام
1400/05/20 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
شستا نهال استوار در بهار ۳۵ سالگی
1400/05/16 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
عرضه نیم میلیون تنی سیمان از طرف سیتا
1400/05/13 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مانور و آموزش اطفای حریق در شرکت سیمان خزر
1400/05/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان خزر
1400/05/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
سیمان خزر همچنان سبز و سودده و با شیب مناسب در مسیر رشد و تعالی پیشتاز می‌باشد
1400/05/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
ششمین جلسه کمیته معدن و کنترل کیفیت سیمان خزر
1400/05/05 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
خلاصه عملکرد هلدینگ سیمانی شستا (سیتا)
1400/05/05 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
رشد 280 درصدی سود خالص در سیمان خزر
1400/05/03 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اجرای دوره ی ممیزی داخلی ISO 50001 آنلاین در شرکت سیمان خزر
1400/04/29 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پیام تبریک دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل شرکت سیمان خزر به مناسبت عید قربان
1400/04/29 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پشت پرده افزایش قیمت سیمان چیست؟
1400/04/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
سود خالص سیمان خزر ۲۳۸ درصد افزایش یافت
1400/04/21 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مدیرعامل شستا: رانت چند هزار میلیارد تومانی دلالان سیمان حذف شد
1400/04/19 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
فرش قرمز بورس کالا، زیر پای سیتا
1400/04/12 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برای اولین بار در کشور تعمیرات اساسی آسیاب ATOX50 با دستان مهندسین توانمند و متخصص جوان ایرانی
1400/04/08 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
تبریک محمد رضوانی‌فر به مدیرعامل هلدینگ سیمان تامین برای تحقق 132درصد رشد سود خالص
1400/04/01 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
رشد ۷۰ درصدی سود خالص سیمان فارس و خوزستان در مجمع عمومی عادی سالانه
1400/03/31 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پیام تسلیت مدیر عامل سیمان خزر به مناسبت سالروز زلزله رودبار
1400/03/30 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
حضور پرشور همکاران سیمان خزر در صندوق سیار اخذ رأی در سالن کنفرانس سیمان خزر
1400/03/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دعوت مدیرعامل سیمان خزر از کارکنان شرکت سیمان خزر برای شرکت در انتخابات
1400/03/27 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
محمد رضوانی‌فر: روز جمعه همگی مدافع حرم می‌شویم
1400/03/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
با ساماندهی معادن شرکت حلقه آغازین زنجیره ارزش سیمان خزر مستحکم گردید
1400/03/25 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
گسترش همکاری ها و تعامل فی مابین بانک صادرات استان گیلان و شرکت سیمان خزر
1400/03/22 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
گزارش عملکرد دوساله شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین
1400/03/22 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
شروع به کار و عملیاتی شدن جرثقیل ۴۰ تنی شرکت به همت مدیرعامل محترم
1400/03/19 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پیام تسلیت مدیر عامل شرکت سیمان خزر به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی
1400/03/14 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
طلسم ورود سیمان به بورس کالا شکسته شد/ فروش ۲۹ هزار تن در روز نخست
1400/03/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
مانور HSE سال ۱۴۰۰ در سیمان خزر
1400/03/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دریافت تندیس سبز استانی مدیرعامل سیمان خزر از استاندار گیلان
1400/03/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بیش از ۸۳ هزار تُن محصولات سیمانی شستا در بورس‌کالا عرضه می‌شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از عرضه بیش از ۸۳ هزار تُن محصولات سیمانی شستا در بورس‌کالا خبر داد
1400/03/09 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دکتر اسحق جمال امیدی: نتیجه عرضه محصولات سیمان خزر در بورس کالا
1400/03/08 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
گزارش تصویری مجمع سالیانه سهامداران شرکت سیمان خزر
گزارش تصویری مجمع سالیانه سهامداران شرکت سیمان خزر
1400/02/22 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام سال مالی منتهی به 1399/12/30 شرکت سیمان خزر
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام سال مالی منتهی به 1399/12/30 شرکت سیمان خزر
1400/02/19 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پخش زنده مجامع عمومی شرکت های گروه سیمان تامین و سیمان فارس خوزستان
پخش زنده مجامع عمومی شرکت های گروه سیمان تامین و سیمان فارس خوزستان
1400/02/18 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پیام تسلیت هیئت مدیره و پرسنل شرکت سیمان خزر به جناب آقای دکتر رضوانی فر
پیام تسلیت هیئت مدیره و پرسنل شرکت سیمان خزر به جناب آقای دکتر رضوانی فر
1400/02/16 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اعلام تنفس مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی 98
1399/03/31 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی تغییر زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام منتهی به سال مالی 29/12/1398
شماره سامانه پیامکی 100088308939
1399/03/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
پخش آنلاین مجمع شرکت سیمان خزر
شماره پیامک 100088308939
1399/03/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام منتهی به سال مالی 29/12/1398
مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام منتهی به سال مالی 29/12/1398
1399/03/22 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام منتهی به سال مالی 29/12/1398
شماره سامانه پیامکی 100088308939
1399/01/21 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی تمدید مهلت پذیره‌نویسی عمومی
شرکت سیمان خزر (سهامی عام)
1398/11/20 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اعلامیۀ پذیره‌نویسی سهام
شرکت سیمان خزر (سهامی عام)
1398/10/23 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
علمت بر زمین نمی ماند سردار
علمت بر زمین نمی ماند سردار
1398/10/14 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان خزر منتهی به 1397/12/29
1398/02/17 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دریافت گواهینامه حق تقدم
سهامداران شرکت سیمان خزر(سهامی عام)
1398/02/04 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت سیمان خزر (سهامی عام)
1397/12/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دریافت لوح و تندیس سیمین از سازمان حفاظت از محیط زیست کشور
1397/11/06 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
اخذ گواهی استاندار سیمان پرتلند سرباره ای ضد سولفات
اخذ گواهی استاندار سیمان پرتلند سرباره ای ضد سولفات
1397/06/24 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
تندیس رعایت حقوق مصرف کننده
دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کننده
1397/04/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان خزر منتهی به 1396/12/29
1397/02/19 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازدید مدیر عامل محترم هلدینگ
بازدید جناب آقای مهندس عباس صفا کیش مدیر عامل محترم هلدینگ سیمان فارس و خوزستان به همراه هیئت همراه از شرکت سیمان خزر
1397/01/26 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دریافت لوح تقدیر و کسب عنوان شرکت برتر
چهارمین جشنواره رتبه بندی شرکت های تابعه تامین اجتماعی (شستا)
1396/12/14 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
برگ زرینی دیگر بر افتخارات سیمان خزر
دریافت لوح و تندیس سیمین " واحد صنعت سبز " کشوری
1396/11/30 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
بازدید هلدینگ فارس و خوزستان
بازدید مشاور محترم زیست محیطی هلدینگ فارس و خوزستان
1396/11/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
آگهی های جدید مناقصه شرکت سیمان خزر
آگهی های جدید مناقصه شرکت سیمان خزر
1396/11/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
گردهمایی رابطین و مدیران محیط زیست
گردهمایی رابطین و مدیران محیط زیست شرکتهای تابعه هلدینگ
1396/10/28 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
نشست ریاست و اعضای انجمن بتن گیلان
نشست ریاست و اعضای انجمن بتن گیلان با مدیران شرکت
1396/10/03 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
افتخاری دیگر برای شرکت سیمان خزر
دریافت لوح و تندیس مدیر کار آفرین نمونه
1396/10/03 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
دریافت تندیس کیفیت برتر ملی در سومین همایش بین المللی تیر ماه 96
1396/04/13 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار
سیمان خزر برند برتر استان گیلان
سیمان خزر برند برتر استان گیلان
1395/11/11 : تاريخ ثبت خبر
آرشيو اخبار